קבל הצעת מחיר

ביטוח משכנתא

כיום כדי לרכוש דירה זקוקים רוב האנשים לנטילת משכנתא מהבנק. משכנתא הינה הוצאה גדולה המעיקה פעמים רבות על התקציב המשפחתי ולכן מומלץ לקחת ביטוח משכנתא שהינו ביטוח לבעלי משכנתא, המשלב גם ביטוח חיים וביטוח מבנה עבור הדירה או הנכס שרכשתם, כך שתרגישו מוגנים גם מבחינת הרכוש וגם מבחינת היכולת לעמוד בתשלומים.
שאלו את סוכן הביטוח שלכם לגבי ביטוח משכנתא הכולל את הכיסויים הרחבים ביותר בעלות הנמוכה ביותר במסגרת פוליסה מקצועית אחת אשר תחסוך מכם הוצאות נוספות על ביטוחים משלימים. הפוליסה מתאימה לבעלי משכנתאות בכל אחד מהבנקים המבקשים הגנה משולבת וניתנת בעלות נמוכה מזו של הבנקים. גיל הכניסה המקסימאלי לביטוח משכנתא הוא 70 שנים.
אם משלבים ביטוח מבנה בפוליסה למשכנתא ניתן ליהנות מיתרונות כגון ביטוח צד ג' עד לסכום של 500,000 ש"ח ללא תוספת תשלום, וכיסוי שבר הנגרם כתוצאה מתאונה לשמשות ואביזרים סניטרים ללא תשלום,נזקי טבע ורעידת אדמה,נזקי צנרת ומים. 

קיימת אפשרות לרכישת הרחבות נוספות לביטוח משכנתא, שמגיעות בחבילה אחת כגון: ביטוח נגד אובדן כושר עבודה, שחרור מתשלום פרמיות, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח מוות מתאונה, ביטוח לכיסוי מחלות קשות ועוד.